Loti Kitap

Loti Kitap, butik yayıncılık ve dijital yayıncılık hizmetleri sunan yeni nesil bir yayınevidir. Çağın getirdiği yenilikleri takip ederek, yazarların eserlerini en nitelikli halleriyle okurlara ulaştırmasına yardımcı olmak amacıyla 2022 yılında Banliyö Ajans bünyesinde kurulmuştur.

Loti Kitap olarak, öncelikle yazarlar ve yazar adayları olmak üzere birçok kişi ve kurumun kitap yolculuğuna eşlik etmek için yola çıktık.

Otuzun üzerinde tecrübeli editör, yazar, çevirmen, tasarımcı, çizer, medya danışmanı ve web geliştirici ekibimizle; Türk ve dünya edebiyatına yeni eserler kazandırmak için çalışıyoruz.

Yeni yazarların ve yazar adaylarının, klasik yayıncılık döngüsünde kitaplarını yayımlamakta ne denli zorlandıklarının farkındayız. Klasik yayıncılık sistemlerinin dışına çıkarak alternatif bir kulvarda ilerlemeye karar verdik. Zorlukları birlikte aşmaya yönelik pratik bir çözüm olarak geliştirdiğimiz butik yayıncılık ve dijital yayıncılık seçeneklerimizle her eserin okurlara ulaşmasını sağlıyoruz. Hızlı ve seri üretim süreçleri, online dağıtım ağı ve etkin tanıtım yöntemleriyle yazar ve okurlarımızın hizmetindeyiz…

Loti Kitap İkon

Whatsapp'tan Ulaş!